Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras për shkak të vjedhjes

Botuar

  • македонски јазик

MPB informon se dje (9 Nëntor) rreth orës 23 në rr. “Banjeshnicë” në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB Tetovë -Reparti për punë të brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria 57 vjeçari A.U. nga Banjica e Poshtme, për shkak të dyshimit se ka kryer vjedhje të disa sendeve, të cilat kanë qenë të gjetura dhe të marra.

Ai ka qenë i mbajtur në Stacionin policor Gostivar për pastrim dhe dokumentim të rastit, pas çka do t’i përgaditet parashtresë adekuate, njoftoi policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!