fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Arrestohet një gostivaras për vjedhje të parave në një objekt tregtar

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (26 shkurt) rreth orës 12 e 20 minuta, në rrugën “Ilindenska” në Gostivar, zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme të Gostivarit kanë arrestuar 21-vjeçarin A.T. nga Gostivari, nën dyshimin at ditë ka kryer vjedhje të rëndë, në një pallat tregtar, që ndodhet në të njëjtën adresë, nga i cili ka marrë para në mënyrë të paligjshme.

Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена