Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras për shkak të kërcënimit se do t’ja vë zjarrin shtëpisë

Botuar

  • македонски јазик

Dje (12 Shtator) rreth orës 18 e 10 minuta, zyrtarë policorë të Departamentit të punëve të brendshme Gostivar kanë privuar nga liria 31 vjeçarin nga Gostivari, i cili dhjetë minuta para saj në mënyrë verbale është zënë me kunatën e tij dhe i është kërcënuar se do t’ja vë zjarrin shtëpisë, njoftoi SPB.

Prej atje shtojnë se rasti pastrohet dhe dokumentohet.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена