Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras për shkak të prishjes së rendit dhe qetësisë publike

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njoftoi se mbrëmë (27 Shtator) rreth orës 19 e 40 minuta, në afërsi të Qendrës për kulturë “ASNOM” në Gostivar, zyrtarë policorë të Departamentit për punë të brendshme Gostivar kanë arrestuar një gostivaras 52 vjeçar, që paraprakisht e ka prishur rendin dhe qetësinë publike dhe është sjellë në mënyrë agresive ndaj zyrtarëve policorë.

Rasti pastrohet dhe dokumentohet, theksojnë nga policia.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!