Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një vjedhës nga Gostivari i cili “ka operuar” nëpër objekte afariste

Botuar

  • македонски јазик

Më datë 12.01.2022 në ora 18.15, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria P.E. (35) nga Gostivari, nën dyshimin se ka kryer vepra penale “vjedhje të rënda”, të kryera gjatë muajit dhjetor të vitit 2021 në objektie afariste në Gostivar.

Gjatë kësaj, atij i janë gjetur dhe konfiskuar disa sende me origjinë nga veprat penale, të cilat do t’u kthehen pronarëve. P.E. është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të paraqitet parashtresë përkatëse.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена