Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një vjedhës në Gostivar për seri vjedhjesh

Botuar

  • македонски јазик
Nga MPB-ja informojnë se dje (17 prill) rreth orës 16.00, në rrugën “Ilindenska” në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar Sh.F.(30) nga Çegrani. Ai dyshohet se vitin e kaluar dhe këtë vit në Gostivar ka kryer dhjetëra vjedhje dhe vjedhje të rënda.
“Atij i janë gjetur dhe konfiskuar disa sende me origjinë nga këto vjedhje, të cilat do t’u kthehen pronarëve. Personi është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të bëhet procedim përkatës”, thonë nga MPB.
Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена