Na ndiqni në:

Gostivari

Arrestohet një hajdut në Vrapçishtë, tentoi të kryejë vjedhje të rëndë

Botuar

  • македонски јазик

Zyrtarë policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar mbrëmë (27 shkurt) rreth orës 21 e 40 minuta në Vrapçisht të Gostivarit kanë arrestuar J.R. (46) nga Siniçani i Tetovës, i cili ka tentuar të kryejë vjedhje të rëndë në një objekt të 53-vjeçarit F.S. nga ky fshat.

Pas privimit, atij iu gjetën disa sende, të cilat dyshohet se kanë origjinën nga vjedhjet e kryera më parë.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar më pas do të vijojë kallzim përkatës.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена