fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Arrestohet një qytetare e Gostivarit për vjedhje në një market

Botuar

  • македонски јазик

Dje në mbrëmje (3 mars) rreth orës 22 e 15 minuta, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar një grua 45-vjeçare nga Gostivari, nën dyshimin për vjedhje në një market në Gostivar.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar dhe ndaj të raportuarës do të vijojë  kallëzim penal.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена