Na ndiqni në:

Gostivari

Të privuar nga liria vëllezër nga Gostivari për shkak të sulmit nga gruas së njërit prej tyre

Botuar

  • македонски јазик

Dje (02 Qershor) në ora 18.30, efektivët e policisë nga Stacioni Policor Gostivar, kanë arrestuar dy vëllezër (34 vjeç) nga Gostivari, për arsye se rreth orës 16.15 në Gostivar kishin sulmuar fizikisht gruan e njërit prej tyre.

Pasi çështja është dokumentuar dhe sqaruar plotësisht, kundër tyre do të ngrihet parashtresë adekuate.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!