fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Dy persona janë arrestuar, kanë prishur rendin dhe qetësinë publike në spitalin e Gostivarit

Botuar

  • македонски јазик

Dje (10 mars) rreth orës 17 e 20 miuta, zyrtarët policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar dy persona të moshës njëzet e tre vjeçare, të dy nga Gradeci i Gostivarit, të cilët njëzet minuta më parë kishin prishur rendin dhe qetësinë publike në spitalin psikiatrik në repartin e Spitalit të Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad”, ku kanë vizituar një pacient dhe janë sjellë në mënyrë agresive.

Të dy janë ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена