fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Të arrestuar disa gostivaras, kanë tentuar të godasin me veturë dy persona

Botuar

  • македонски јазик

Dje (15 shkurt) në ora 16 në rrugën “Vllezërit Gjinovski” në Gostivar, zyrtarë policorë nga Sektori i Punëve të Brendshme në Gostivar kanë arrestuar XH.M. (20) dhe N.M. (21) nga Gostivari, të cilët në orën 10 kanë tentuar të godasin me veturë I.A. (19) nga Kalishti i Gostivarit dhe një person tjetër, ka njoftuar Sektori për Punë të Brendshme Tetovë.

Nga aty shtojnë se rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, pas së cilit do të pasoj  parashtresë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена