Na ndiqni në:

Gostivari

Tre persona të arrestuar në Gostivar, për shkak të marihuanës

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëmë (10 Shkurt), dhjetë minuta pas mesnate, në rrugën “18 Nëntori” në Gostivar, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar dy persona nga Forina e Gostivarit  dhe një 26-vjeçar nga Gostivari, sepse gjatë ekzaminimit të tyre u gjet marihuanë.

Të tre janë ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për procedurë të mëtutjeshme dhe do të përballen me parashtresën nga neni 215 të Kodit Penal për “prodhim dhe shpërndarje të paautorizuar të narkotikëve, substancave psikotrope dhe prekursorëve”.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена