fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Të arrestuar tre persona në Mavrovi Anovi

Botuar

on

  • македонски јазик

Dje (10 Qershor) rreth orës 10 e 40 minuta, në Mavrovi Anovi, efektivë të policisë të SPB Tetovë- Reparti për punë të brendshme Gostivar kanë arrestuar tre persona, shtetas shqiptarë. Ashtu siç informoi SPB ka qenë i arrestuar 24 vjeçari D.K., 52 vjeçari G.K. dhe M.K. 49 vjeç, të cilët e kanë keqpërdorur qëndrimin turistik dhe kanë performuar punë ndërtimore në objekt.

Shtetasit shqiptar kanë qenë të mbajtur në Stacionin policor Gostivar për procedurën e mëtejshme.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

ANKETIMI

Дали ќе одите на летен одмор?

Punë në Pollog:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!