Na ndiqni në:

Maqedoni

Një person nga Velebrdo është arrestuar, ndërsa në shtëpinë e tij është gjetur marihuanë

Botuar

  • македонски јазик

Zyrtarë policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar dje (23 mars) rreth orës 14 e 15 minuta, në fshatin Velebrdo, Reka e Poshtme, kanë arrestuar një 39-vjeçar nga ky fshat, pasi gjatë kontrollit të kryer më parë në shtëpinë e tij dhe në hapësirat ndihmëse u gjet marihuanë, pluhur i bardhë, një peshore dixhitale dhe një grimcues.

Gjithçka është gjetur, fotodokumentuar dhe marrë për ekspertizë, ndërsa ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do të përgatitet një parashtresë.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена