Na ndiqni në:

Gostivari

Gostivar: Shtiu me pistoletë kah njerëz të cilët kanë qenë duke u kthyer nga varrimi

Botuar

  • македонски јазик

Dje (2 Shtator) në orën 12 e 20 minuta në SPB Tetovë është paraqitur se në Gjurgjevisht të Gostivarit, banori njëzet e trevjeçar, nga makinë në lëvizje ka shtier me pistoletë kah njerëz të cilët kanë qenë duke u kthyer nga varrimi. Gjatë kësaj, me lëndime trupore është marrë një person nga i njëjti fshat, të cilit i është dhënë ndihmë në spitalin e përgjithshëm në Gostivar “Ferid Murad”, informojnë nga policia.

Është kryer hetim nga ekipi i Departamentit për punë të brendshme Gostivar, të gjetura dhe të marr për hetim janë dy çaura dhe një proektil. Merren masa për pastrim të rastit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена