Na ndiqni në:

Gostivari

Gostivar: Shtiu me pistoletë kah njerëz të cilët kanë qenë duke u kthyer nga varrimi

Botuar

  • македонски јазик

Dje (2 Shtator) në orën 12 e 20 minuta në SPB Tetovë është paraqitur se në Gjurgjevisht të Gostivarit, banori njëzet e trevjeçar, nga makinë në lëvizje ka shtier me pistoletë kah njerëz të cilët kanë qenë duke u kthyer nga varrimi. Gjatë kësaj, me lëndime trupore është marrë një person nga i njëjti fshat, të cilit i është dhënë ndihmë në spitalin e përgjithshëm në Gostivar “Ferid Murad”, informojnë nga policia.

Është kryer hetim nga ekipi i Departamentit për punë të brendshme Gostivar, të gjetura dhe të marr për hetim janë dy çaura dhe një proektil. Merren masa për pastrim të rastit.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!