Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një person në Gostivar për shkak të sjelljes agresive ndaj policëve

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë ka njoftuar se mbrëmë (29 mars) rreth 1 orë e 35 minuta pas mesnate, në rrugën “Borçe Jovanovski” në Gostivar, zyrtarët policorë të Departamentit të Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar një 34 vjeçar nga Gostivari, i cili është sjellë në mënyrë agresive gjatë ndërmarrjes së veprimeve zyrtare nga fusha e sigurisë në komunikacion.

Policia njofton se pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit për personin do të përgatitet një parashtresë përkatëse.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена