fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Të shtëna pranverore të policisë në Mavrovë, Gostivar dhe Tetovë

Botuar

  • македонски јазик

Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës, njofton qytetarët se nga nesër (4 maj) do të fillojë me me të shtënat e planifikuara pranverore, e cila do të realizohet në poligonin e qitjes “Erebino”, në zonën e Zhelinës, të Tetovës. Xhirimet do të zhvillohen deri më 16 maj, çdo ditë nga ora 08:00 deri në ora 15:00.

Më 5, 6 dhe 9 maj të këtij viti është paraparë të gjuajë edhe në fushën e futbollit nën Digën në Mavrovi Anovi, e cila do të mbulojë policët e Policisë së Mavrovës, ndërsa policët e Policisë Rostushe të njëjtën ditë do të shtien në poligonin e improvizuar të qitjes në fshatin Axhievci të Rekës së Poshtme.

Më 9, 10 dhe 11 maj janë paraparë të shtëna me armë në lokalitetin “Çuka”, në të cilën do të marrin pjesë edhe policët nga Sektori i Punëve të Brendshme të Gostivarit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена