fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Të gjetura 22 pako me kokain në Gostivar, i arrestuar një person

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (24.03.2022) në ora 22.40 në Çegran të Gostivarit, zyrtarë policorë nga Zyra e jashtme për Çështje Kriminale Gostivar kanë privuar nga liria Sh.Sh.(46) nga i njëjti fshat. Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, u gjetën dhe u konfiskuan 22 pako me kokainë dhe para, tha policia.

Ai u ndalua në komisariat dhe pas dokumentimit dhe zbardhjes së plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet akuza nga neni 215 i Kodit Penal – “Prodhimi dhe shpërndarja e paautorizuar e drogave narkotike, substancave psikotrope, prekursorëve”.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена