Na ndiqni në:

Gostivari

Janë përleshur në rrugë në Gostivar për shkak të sherreve pronësore

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (19 prill) rreth orës 15.50 është raportuar se në rrugën “Vllezërit Gjinovski” në Gostivar, ka ndodhur një përleshje fizike në mes të një 47-vjeçari nga fshati Kalisht dhe një 43-vjeçari. nga Gostivari, për shkak të marrëdhënieve të pazgjidhura ponësore.

Rasti është zbardhur plotësisht dhe do t’u bëhen parashtresat përkatëse personave të përfshirë, tha policia.

 

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена