Na ndiqni në:

Gostivari

Fshatra në të cilat nesër do të kryhet vaksinim në terren…

Botuar

  • македонски јазик

Ministria e shëndetësisë njoftoi se vaksinimi në terren kundër kovidit nesër (19 Korrik) vazhdon në këto vendbanime:

Dellçevë – Mushticë

Gostivar – Gradec, Kalisht, Gjurgjevisht, Llomnicë

Resnjë – Stenje, Konjsko, Carinë

Shtip – Dollani, Ljuboten, Balltallija, Llakavicë, Puhçe, Stepanci

Sveti Nikole – Crnilisht, Kadrifakovë

Vinicë – Viniçka Krshlla, Jakimovë

Demir Hisar – Zagoriçe, Obednik, Smillevë

Strugë – Priskupshtinë, Bezovë

Krushevë – Vrboec, Shën  Mitrani, Presill

Strumicë – Balldovci i epërm

Negotinë – Koreshnicë

Probishtip – Dobrevë

Koçan – Orizari

Kërçovë – Kollari, Tajmisht, Bukojçani, Midinci

Manastir – Orizari i epërm, Rashtani, Krkllino,Kukureçani, Dragozhami, Sekirani, Gaballavci, Crneec

Ohër – Orman, Llakoçerej i poshtëm, Llakoçerej i epërm, Skrebatno, Leskoec

Makedonski Brod – Zveçan

Veles – Omorani, Martollci

Kriva Pallankë – Rankovc

Berovë – Mitrashinci

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Gostivari2 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Gostivari1 javë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Gostivari1 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni2 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Gostivari1 javë më parë

Policë në Gostivar kanë shkrepur në ajër që të qetësojnë përleshje dhe sulm

Gostivari6 ditë më parë

Në një pjesë të Gostivarit nesër paradite nuk do të ketë rrymë

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!