Na ndiqni në:

Gostivari

Dramë familjare në Gostivar: Nënë e bir sulmuan nusen

Botuar

  • македонски јазик

Policia në buletinin e fundit ka regjistruar një rast të dhunës në familje në Gostivar. Siç informon SPB Tetovë, dje (19 mars) rreth orës 15, zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme Gostivar e kanë hequr nga liria 54-vjeçaren M.E. dhe 34-vjeçarin E.E. nga Gostivari, të cilët në ora 16 e 30 minuta janë paraqitur nga nusja 31 vjeçare se e kanë sulmuar fizikisht në orën 13. Sulmi raportohet se ka ndodhur në shtëpinë e familjes

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, tha policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена