Na ndiqni në:

Gostivari

Dhunë familjare në Gostivar, djali ka sulmuar nënën e tij

Botuar

  • македонски јазик

Dje në mbrëmje (20 prill) në ora 21:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar një 37-vjeçar nga Gostivari, i cili në ora 14:30 është raportuar nga nëna e tij 64-vjeçare se e ka sulmuar fizikisht.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, informon SPB.

 

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена