Na ndiqni në:

Gostivari

Shtatori vazhdon me mot të ngrohtë dhe me diell

Botuar

  • македонски јазик

Në ditët nga java e re e punës do të mbizotërojë mot stabil dhe i ngrohtë. Për sot (e hënë) meteorologët parashikojnë mot të ngrohtë dhe me diell me vranësira të vogla deri mesatare, do të fryjë erë e dobët deri mesatare me deri mesatare nga drejtimi verior. Në zonat malore është e mundshme paraqitje e rrallë e shiut afatshkurtër. Temperatura në Gostivar dhe rrethinë do të lëviz prej 10 deri 26 gradë.

Prej të martës deri të premten na pret mot me diell me vranësira mesatare, pa rreshje të shiut. Temperaturat do të jenë në ngritje, kurse temperatura maksimale ditore do të mbërrijë 29 gradë.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!