fbpx
Na ndiqni në:

Maqedoni

I ftohtë Siberian, keni kujdes me ngricat!

Botuar

  • македонски јазик

Ditët në vijim do të jenë shumë të ftohta dhe me erë mesatare deri të fortë veriperëndimore. Temperaturat e mëngjesit në shumë vende do të zbresin deri në -10 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë rreth dhe nën zero.

Sipas IPHM-së, për shkak të temperaturave të ulëta priten ngrica. Herë pas here do të ketë rritje të vranësirave me kushte për borë të dobët, sidomos në mbrëmje dhe në pjesët veriore.

Sipas parashikimit të IPHM-së, më ftohtë do të jetë ditën e hënë me temperaturë ditore prej -5 deri në dy gradë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена