Na ndiqni në:

Gostivari

E festojmë Ilindenin – Dëgjojeni radion online Gostivarpress.mk!

Botuar

  • македонски јазик

Në Maqedoni sot festohet festa e madhe fetare Shën profeti Ilija dhe festa e madhe nacionale Dita e Republikës, Ilinden, 2 Gusht – datë që ka shenjë të vlefshme në historinë maqedonase. Shënohen dy Ilindene historike- 118 vjet nga fillimi i Kryengritjes së Ilindenit dhe 77 vjet nga seanca e parë e ASNOM.

A mund të imagjinohet një festim i këtillë pa muzikë të mirë?

Të nderuar lexues, e shpresojmë dhe dëgjues tanë të ardhshëm, Gostivarpress.mk e zgjeron ofertën e përmbajtjeve multimediale. Me kënaqësi ua prezantojmë Gostivarpress.mk radion online, që mund t’a dëgjoni në stream përmes ueb faqes, nga të gjitha pajisjet e mençura, në çfarë do qoftë kohë, kudo që të jeni në rruzullin tokësor, ju duhet vetëm internet.

Денес празнично го претставуваме „Gostivarpress.mk – Македонски Фолк Радио“ кое 24 часа емитува прекрасна македонска народна музика.

Klikoni ►, ngriteni tonin, dhe të festojmë siç takon. Gëzuar Ilindeni! 

Së shpejti do të vendosen në funksion edhe pesë radiot digjitale me zhanre të tjera muzikore. Na ndiqni.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Gostivari2 javë më parë

Tre raste të reja të konfirmuara të korona virusit në Gostivar, në shtet 344

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Gostivari2 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Gostivari1 javë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Gostivari1 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni2 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Gostivari1 javë më parë

Policë në Gostivar kanë shkrepur në ajër që të qetësojnë përleshje dhe sulm

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!