Na ndiqni në:

Maqedoni

Deri të dielën me diell dhe ngrohtë, të hënën reshje lokale shiu

Botuar

  • македонски јазик

Në ditët në vijim do të mbizotërojë mot me diell dhe i ngrohtë, nga e diela me rritje të pjesshme të vranësirave, ndërsa të hënën priten reshje lokale shiu.

Temperaturat e mëngjesit janë paralajmëruar për nesër në interval prej -2 deri në 4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet ditore nga 13 deri në 24 gradë.

Të shtunën dhe të dielën temperaturat ditore do të lëvizin nga 15 deri në 21 gradë, përkatësisht nga 16 deri në 23 gradë. Të hënën do të ketë rënie të lehtë të temperaturave dhe ato do të jenë nga 13 deri në 19 gradë. E marta dhe e mërkura vijojnë me temperatura nga 15 deri në 22, pra nga 16 deri në 22 gradë Celsius.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена