fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Diell dhe ngrohje të motit në javën e re të punës

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e hënë) do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale dhe me erë mesatare deri të fortë nga veriu. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej -2 deri në 9 gradë.

Mëngjesi i së martës do të jetë i kthjellët por i ftohtë, ndërsa gjatë ditës do të ketë ngrohje. Temperatura maksimale ditore nesër do të arrijë në 15 gradë.

Nga e mërkura deri të premten, sipas parashikimeve meteorologjike do të mbajë mot me diell dhe më i ngrohtë me temperatura deri në 20 gradë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена