Na ndiqni në:

Gostivari

Freski e shkëlqyeshme dhe promocion atraktiv veror të Daikin në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Gjatë vikendit u mbajt promocion veror interesant të sallonit të ri dhe zyrës përfaqësuese të  Daikin për Maqedoninë që gjendet në rr. JNA 316a/4 në katin e parë të ndërtesës menjëherë afër parkingut të ETC market.

Promocioni zgjoi interes të madh te gostivarasit që këndshëm të befasuar nga freskimi i shkëlqyeshëm i shijshëm- dhuratë akullore u njoftuan me mundësinë që të fitojnë edhe një dhuratë të shkëlqyeshme – Daikin pastrues i ajrit me Flash Streamer teknologji.

Promo ekipi e tërhoqi vëmendjen e qytetarëve të interesuar që në numër të madh, vetëm me lënie e të dhënave të tyre personale në faqen www.fal.cn/podarok u paraqitën për tërheqjen e pastruesit. Promocioni me paraqitje vazhdon edhe gjatë javës për të gjithë ato që duan të marrin pjesë, kurse fituesi do të jetë zyrtarisht i shpallur më 6 Shtator në  Fejsbuk fan faqe e Daikin Maqedoni.

Vizitojeni sallonin e Daikin çdo ditë prej të hënës deri të premten prej 9-17h dhe mësojini të gjitha përparësitë dhe mënyrat si t’a fitoni ambientin e shkëlqyeshëm në shtëpi.

Kompania Almakos Klima është përfaqësues oficial dhe agjent për shitje të DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE për Shqipërinë, Maqedoninë dhe Kosovën.

(Shpallje komerciale)

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!