Na ndiqni në:

Maqedoni

E mërkura është ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Botuar

  • македонски јазик

Ministria e punës dhe politikës sociale njoftoi se në përputhje me Ligjin për festat, 8 Shtatori (e mërkurë), Dita e pamvarësisë, është ditë jo pune për gjithë qytetarët.

Njëkohësisht, Ministria për punë dhe politikë sociale qytetarëve të Republikës së Maqedonisë së Veriut ua uron Ditën e pamvarësisë, qëndron në njoftimin.

 

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!