Na ndiqni në:

Gostivari

Bëhuni një kontabilist, menaxher, bankier, avokat i suksesshëm- regjistrohu në SHMEK Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Në prag të regjistrimeve në shkollë të mesme, të cilat fillojnë më 14 Qershor, shkolla e mesme ekonomike në Gostivar semimaturantëve ua prezanton mundësite që i ofron si qendër arsimore profesionale.

Në SHMEK Gostivar vitin e ardhshëm shkollor mund të shkruhen gjithësej 272 nxënës në tre gjuhët e mësimit: : gjuhë maqedone, gjuhë shqipe dhe gjuhë turke. Me drejtimet që i ofron: teknik ekonomik, teknik gjyqësor, dhe biznes administrator nxënësit e krijojnë bazën e karrierës së tyre të ardhshme si referent financiar dhe marketingu, kontabilistë, nëpunës të bankës, agjentë për sigurime, avokatë, menaxherë etj.

” Shkolla jonë ofron profesionalizëm, ekspertizë, përgjegjësi, kujdes për sigurinë e nxënësve, pjesëmarrje në projekte, përgaditje e nxënësve të jenë konkurentë në tregun e punës, bazë e mirë për vazhdimin e shkollimit të lartë.”, thonë nga shkolla ekonomike.

Në kuadër të kampanjës promovuese, shkolla përpunoi një video me mesazhe deri te semimaturantët.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!