Na ndiqni në:

Gostivari

Valë e ftohtë! Nesër temperatura deri minus 13 gradë

Botuar

  • македонски јазик

Deri të hënën do të mbajë mot stabil dhe i thatë me erë të dobët mesatare, ndërsa përgjatë Povardaries herë pas here me erë të fortë nga veriu, njofton Instituti për Punë Hidrometeorologjike.

Temperaturat minimale nesër do të lëvizin nga minus 13 deri në minus 3 gradë, ndërsa ato ditore nga 1 deri në 9 gradë. Në Gostivar temperatura minimale do të jetë -12 gradë. Në Shkup dhe rrethinë temperatura minimale do të jetë minus 7 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 8 gradë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена