Na ndiqni në:

Gostivari

Ndeshje trafiku të një “golfi” dhe “mercedesi” në rrugën Gostivar-Kërçovë, i lënduar një 41 vjeçar

Botuar

  • македонски јазик

Dje (1 Gusht) në orën 19.30 ka qenë e paraqitur se në rrugën magjistrale Gostivar-Kërçovë, në afërsi të guroreve, ka ndodhur aksident trafiku mes automjetit “golf”, me targa të Gostivarit e drejtuar nga 24 vjeçari S.A. nga Vrutoku, i Gostivarit dhe automjetit “mercedes”, me targa të Tetovës, e drejtuar nga B.I. 41 vjeçar nga Reçica e Vogël, Tetovë.

Në ndeshjen B.I. është marrë me lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Qendrën mjekësore Gostivar, njoftoi MPB. Ka qenë i kryer inspektim nga ekipi inspektues nga Stacioni policor Gostivar.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!