Na ndiqni në:

Gostivari

Babë e birë të sulmuar nga farefisi në Banjicë të epërme të Gostivarit

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëmë (1 Shtator) në orën 21 e 20 minuta, M.I.(59) nga Banjica e epërme e Gostivarit në SPB Tetovë ka paraqitur se rreth orës 19 e 40 minuta në oborrin e shtëpisë familjare, ku ka qëndruar me djalin e tij, fizikisht kanë qenë të sulmuar nga tre persona, farefis i tyre, për shkak të lidhjeve të pa pastruara pronësore-ligjore.

Merren masa për pastrim dhe dokumentim të plotë të rastit.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена