Na ndiqni në:

Gostivari

Përleshje mes të miturve në Forinë, njëri prej tyre ka përfunduar në spita

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëmjen e djeshme (19 prill) në ora 22:30 në SPB Tetovë është raportuar se gjysmë ore më herët në Forin të Gostivarit pas një debati të mëparshëm verbal ka ndodhur një përleshje fizike mes 3 të miturve, gjatë së cilës njëri nga të miturit me lëndë të mprehtë ka lënduar një tjetër të mitur, i cili është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad”.

Inspektimi i vendit të ngjarjes është kryer nga prokurori publik dhe ekipi i MPB-së Gostivar dhe gjatë ditës me dy të miturit në prani të prindërve do të punojnë përfaqësuesi i Qendrës për çështje sociale dhe avokati për të mitur.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, në koordinim me Prokurorin Publik, do të përgatitet një parashtresë, njoftoi MPB.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена