Na ndiqni në:

Gostivari

Një i mitur i lënduar rëndë në ndeshje në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Dje (1 Shtator) në orën 15.20 në Stacionin policor Gostivar ka qenë e paraqitur se në rr. “101” në Gostivar ka ndodhur ndeshje trafiku në mes të automjetit “folksvagen t-rok” me targa të Shkupit, e drejtuar nga A.B. (68) nga Gostivari dhe moped “aprilija” me targa të Shkupit, e drejtuar nga J.M. (24) nga Gostivari.

Në fatkeqësinë me lëndime të rënda është marrë një udhëtar i mitur në mopedin, ndërsa me lëndime trupore është marrë shoferi i mopedit, të konstatuara në Qendrën e urgjencës në Gostivar, njoftoi policia.

Ka qenë i kryer hetim në vendin e ngjarjes nga ekipi hetues prej Stacionit policor Gostivar.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена