Na ndiqni në:

Gostivari

Zjarri i tretë brenda pak ditësh në rrugën “29 Nëntori” në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Dje (13 prill) në ora 22:30 në SPB Tetovë është raportuar se në një objekt ndihmës në rrugën “29 Nëntori” në Gostivar, në pronësi të 46-vjeçarit nga Gostivari F.A., ka shpërthyer zjarrë.

“Askush nuk është lënduar, ndërsa është djegur çatia dhe një pjesë e brendshme e objektit. Me ndërhyrjen e Njësisë Territoriale të Zjarrfikjes së Gostivarit, zjarri është lokalizuar plotësisht. Ekipi i Sektorit të Punëve të Brendshme të Gostivarit sot (14 prill) do të bëjë inspektim në vendin e ngjarjes”, ka thënë policia.

Ky është zjarri i tretë në të njëjtën rrugë brenda pak ditësh. Shtëpi të vjetra u dogjën natën e 9 dhe 11 prillit.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена