Na ndiqni në:

Gostivari

Tre persona, mes të cilëve edhe një i mitur, të arrestuar në Çegran për shkak sulmi dhe lëndimi

Botuar

  • македонски јазик

Mëngjesin e sotëm në orën 06.10, zyrta policorë të Departamentit policor të Çegranit kanë arrestuar 40-vjeçarin NS, djalin e tij të mitur, të dy nga Çegrana dhe 41-vjeçarin B.F. nga fshati Cerovë i Tetovës, për shkak të ekzistimit të bazave të dyshimit se rreth orës 05:30 në Cegrane, pas një debati të mëparshëm për keqkuptime në komunikacion, kanë sulmuar fizikisht dhe me mjet të mprehtë 39-vjeçarin H.I. nga Forina, njoftoi SPB Tetovë.

I plagosuri është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm Ferid Murad për tretman mjekësor. Të tre me kallëzim penal gjatë ditës do të paraqiten para gjyqtarit në procedurë paraprake në Gjykatën Themelore Gostivar.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!