fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Është arrestuar një hajdut i cili ka kryer vjedhje në një objekt fetar në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Më datë 05.04.2022 në ora 09.30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar një person dyzet e dy vjeçar nga Vrapçishti i Gostivarit. Ai dyshohet se më parë ka kryer vjedhje në një objekt fetar në Gostivar. Sendet e konfiskuara janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë parashtresë përkatëse.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена