Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një person i cili është munduar të plaçkit një shitës në pazarin në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Zyrtarë policorë të SPB Tetovë-Reparti për punë të brendshme Gostivar dje (16 Nëntor) në orën 9 e 10 minuta e kanë privuar nga liria tetovarin 65 vjeçar S.H. për shkak të dyshimit se rreth orës 8 e 30 minuta është munduar të marrë para nga shitësi në pazarin e madh të Gostivarit, njoftoi policia.

Ai është i mbajtur në Stacionin policor Gostivar për pastrim dhe dokumentim të plotë të rastit, pas çka do të parashtrohet parashtresë adekuate.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!