Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një person në Gostivar tek i cili policia ka gjetur kokainë

Botuar

  • македонски јазик

Dje (30 nëntor) rreth orës 07:40 në rrugën “Pançe Popovski” në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB-së Tetovë- Departamenti për punë të brendshme Gostivar kanë arrestuar një 27-vjeçar nga Gostivari, pasi gjatë kontrollit të tij dhe të automjetit “Jaguar” , me targa të Shkupit, të cilin ai e drejtonte, iu gjet kokainë.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të rastit do të pasojë parashtresë sipas nenit 215 të Kodit Penal, njoftoi SPB.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена