Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një person në Gostivar i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe fëmijët e mitur

Botuar

  • македонски јазик

Dje (03 janar) rreth orës 18:20, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar 34-vjeçarin F.A. nga një fshat i Gostivarit, i cili paraprakisht në një banesë në Gostivar ka sulmuar fizikisht gruan e tij 23-vjeçare dhe dy fëmijët e tyre të mitur, njofton policia.

Personi është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për procedurë të mëtutjeshme dhe kundër tij do të parashtrohet parashtresë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена