fbpx
Na ndiqni në:

Maqedoni

Nesër më ftohtë, nga e mërkura më ngrohtë dhe me mot jostabil me rreshje të rrëmbyeshme

Botuar

  • македонски јазик

Nga IPHM njoftojnë se moti nesër do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe më i freskët, me rreshje të herëpashershme shiu për kohë të shkurtër dhe jostabilitet.

Nga e mërkura temperatura ditore do të rritet, ndërsa pasdite do të ketë kushte për jostabilitet lokal me reshje të dendura shiu, bubullima dhe erë të fortë.

Temperaturat maksimale ditore nesër do të jenë 18 gradë, ndërsa të enjten do të arrijnë deri në 26.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена