Na ndiqni në:

Gostivari

Valbon Limani i zgjedhur për kryetar i Këshillit të Komunës së Gostivarit

Botuar

  • македонски јазик

Me 18 vota pro, 2 të përmbajur dhe asnjë kundër, Valbon Limani nga Aleanca për Shqiptarët/Alternativa është zgjedhur për kryetar i Këshillit të Komunës së Gostivarit.

Më shumë informata pas mbarimit të seancës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена