Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit në fundjavë

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e premte) do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha me diell dhe dukshëm më i ngrohtë. Pasditja do të jetë e paqëndrueshme kryesisht në pjesët perëndimore me reshje të rrëmbyeshme dhe vranësira të shkurtra. Do të fryjë erë e fortë juglindore me shpejtësi mbi 70 kilometra në orë. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej 5 deri në 16 gradë.

Nesër (e shtunë) presim mot të ndryshueshëm me vranësira paradite me reshje shiu, ndërsa pasdite vranësitë do të zvogëlohen. Temperatura maksimale ditore do të jetë 18 gradë.

Ditën e diel do të mbajë mot kryesisht me diell dhe mjaft i ngrohtë me temperatura deri në 21 gradë.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена