Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit në fundjavë

Botuar

  • македонски јазик

Fundjava e parë e Qershorit do të fillojë me mot të ngrohtë dhe të thatë, por do të përfundojë me rreshje të shiut. Koha sot, e premte, do të jetë me diell me vranësira mesatare dhe erë mesatare e fortë nga veriperëndimi. Temperatura do të lëvizë nga 9 deri 21 gradë.

Nesër ( e shtunë) na pret mot i ngrohtë dhe me diell me vranësira të vogla lokale dhe erë të lehtë. Temperatura maksimale ditore do të ngjitet deri 25 gradë, dhe UV rrezatimi do të jetë me indeks 8.

Mot stabil dhe me diell do ketë deri të dielën pasdite, për kur meteorologët parashikojnë shi dhe paraqitje të bubullimave.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!