Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikend

Botuar

  • македонски јазик

Gjatë vikendit që është para nesh do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm me vranësira, në disa vende me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë.

Për sot (e premte) meteorologët parashikojnë mot me diell dhe të ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare dhe erë mesatare nga drejtimi jugor. Pasdite ka kushte të mundshme për shi. Temperatura do të lëvizë nga 17 deri 30 gradë.

Të shtunën na pret mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite dhe nga fundi i ditës do të ketë zhvillim të vranësirave jostabile me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë. Temperatura maksimale ditore do të mbërrijë 28 gradë.

Të dielën do të kemi mot të ndryshueshëm me vranësira dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë. Sipas parashikimeve proceset lokale do të jenë më intenzive në formë të stuhisë me shi më të rrëmbyeshëm, shprazje elektrike të shpeshta, erë të fortë dhe kushte për paraqitje të breshërit. Temperatura do të lëviz nga 17 deri 27 gradë.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Gostivari2 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Gostivari1 javë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Gostivari1 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni2 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Gostivari1 javë më parë

Policë në Gostivar kanë shkrepur në ajër që të qetësojnë përleshje dhe sulm

Gostivari6 ditë më parë

Në një pjesë të Gostivarit nesër paradite nuk do të ketë rrymë

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!