Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikend

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e premte) do të jetë me diell me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare kryesisht nga veriu. Temperatura maksimale në rajonin e Gostivarit do të mbërrijë 25 gradë. UV indeksi do të jetë 7.

Sipas parashikimeve meteorologjike edhe të shtunën do të mbajë moti stabil, kurse temperatura ditore do të jetë në rritje të lehtë. Të dielën që prej natës do të ketë kushte për shi me kohëzgjatje të shkurtër, kurse gjatë ditës në më shumë vende do të ketë mot jostabil me rreshje të rrëmbyeshme të shiut që në disa vende do të jenë më të forta dhe të shoqëruara me bubullima.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!