Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikend

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e premte) do të jetë me vranësira të ndryshueshme me rreshje të përkohshme të shiut, veçanërisht paradite në pjesët perëndimore ku lokalisht do të bien mbi 20l/m². Nëpër male rreshjet do të jenë të botës dhe pritet të formohet mbulesë e borës. Do të fryjë erë mesatare dhe e fortë nga drejtimi jugor dhe juglindor. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej 3 deri 5 gradë.

Nesër (e shtunë) sipas meteorologëve do të mbizotërojë mot me vranësira të ndryshueshme me rreshje të përkohshme të shiut. Temperatura maksimale ditore do të mbërrijë 9 gradë. Të dielën na pret mot kryesisht me rre me rreshje të përkohshme të shiut. Temperatura do të rritet deri 11 gradë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

ANKETIMI

По кој модел на настава треба да започне второто полугодие во училиштата?

Резултати од анкетата

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена