Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikend

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e premte) do të jetë me vranësira të ndryshueshme me erë mesatare deri të fortë nga veriu. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej -2 deri në 4 gradë. Sipas parashikimeve meteorologjike, pasdite dhe gjatë natës, kryesisht në pjesët veriore të vendit do të ketë reshje të kohëpaskohshme lokale të borës.

Të shtunën do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm i vranët dhe me borë të kohëpaskohshme lokale, me erë mesatare deri të fortë. Temperaturat do të lëvizin nga 0 deri në 3 gradë.

Të dielën na pret mot i ndryshueshëm i vranët dhe i ftohtë me periudha me diell. Temperatura maksimale ditore do të arrijë deri në 4 gradë.

 

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена