Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikend

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe më i ftohtë. Në fund të ditës dhe gjatë natës me reshje lokale shiu, në male borë. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa në mëngjes përgjatë Povardaries herë pas here erë e fortë nga veriu. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të jetë në interval prej 1 deri në 5 gradë.

Nesër (e shtunë) do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe i ftohtë me reshje të kohëpaskohshme shiu dhe bore në zonat malore. Temperaturat do të lëvizin nga -1 deri në 6 gradë. Ditën e dielë pritet mot i ndryshueshëm i vranët dhe me reshje lokale shiu, të cilët në fund të ditës do të intensifikohen në pjesët perëndimore të vendit. Temperatura maksimale ditore do të arrijë deri në 8 gradë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена